Projekt E-TECH (e-learning pro technické obory IT a elektro)

Naše vzdělávací společnost uspěla se svou žádostí o dotaci a od začátku března 2013 rozběhla vzdělávací projekt, který je financován z Evropského sociálního fondu (prostřednictvím OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost, globální grant Plzeňského kraje) a státního rozpočtu ČR.

Projekt s názvem „E-TECH (e-learning ke zkvalitňování nabídky dalšího vzdělávání pro technické obory IT a elektro)“ a reg. číslem CZ.1.07/3.2.02/04.0019 poběží celkem 19 měsíců a na jeho realizaci se budou podílet spolupracující lektoři a metodici naší společnosti.

Projekt je zaměřen na rozšíření nabídky programů dalšího vzdělávání v Plzeňském kraji prostřednictvím inovace čtyř odborných kurzů do e-learningové formy výuky. Tyto kurzy reagují na potřeby trhu práce a moderní trendy v elektrotechnice, regulace systémů vzduchotechniky a elektriky v budovách a v oblasti administrátorských IT znalostí a dovedností. Nové e-kurzy přináší pro cílovou skupinu řadu výhod – finanční i časovou dostupnost a atraktivní formu i obsah vzdělávání.

Součástí přípravy e-kurzů bude v druhé polovině realizace projektu i jejich pilotní ověřování na vybrané skupině uchazečů z Plzeňského kraje.

Aktuální informace o tomto projektu budou průběžně zveřejňovány na našich webových stránkách.